Meil saab maksta
en ru
Üle 30 euroste ostude puhul transport tasuta!
KLIENDITUGI: info@siidisukk.ee | 51 32 600
 
 
OTSING
 
 

Kasutajaks registreerimine
Soovitame end meie kodulehel püsikliendiks registreerida ning tellimuse esitamiseks oma e-maili aadressi ning parooliga sisse logida. See võtab aega vaid hetke, kuid selle eeliseks on, et peame siis Sinu eest meeles Sinu andmeid ja aadresse (need väljad on hiljem täidetud automaatselt). Samuti teeme pidavalt püsiklientidele sooduspakkumisi, mida näevad ja saavad kasutada vaid registreeritud kasutajad.
Registreerumine ja sisselogimine ei ole kohustuslik, võid esitada tellimust ka ilma logimiseta. Samuti võid sisse logida, millal soovidnii enne esimese toote ostukorvi panekut kui ka siis, kui tellimus on pooleli või juba valmis.


Tellimine
Vali välja Sulle sobivad tooted ja lisa need ostukorvi, klikkides nupule. Ostukorvis saad tellitavate kaupade koguseid muuta ja tooteid eemaldada. Kui oled kõik soovitavad tooted ostukorvi lisanud, kliki nupule „Ostukorvi.”
Vali meelepärane transpordiviis, täida vajalikud andmed, kontrolli, kas soovitud tellimuses on kõik andmed korrektselt esitatud ning kui oled tutvunud meie ostukeskkonnas kehtivate tingimustega, vajuta nupule „Kinnita andmed ning seejärel „Maksma“.
Peale makse sooritamist Sinu poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning Sinu tellimus võetakse täitmisele. Sinu e-mailile saadetakse koheselt koopia arvest.

Maksmine
Ostude eest saab tasuda pangaülekandega, kasutades meie kodulehel olevat pangalinki (Swedbank, SEB, Nordea, Paypal) või tasudes arve hiljem endale sobivast pangast. Kasutades pangalinki, vajuta pärast makse sooritamist kindlasti linki „Tagasi kaupmehe juurde“. Sind suunatakse tagasi www.siidisukk.ee lehele. Arvega maksmisel palume tasuda arve hiljemalt 1 päeva jooksul, vastasel juhul kustub tellimus automaatselt ja tellimiseks on vaja vormistada uus tellimus. Maksmisel palume selgitusse märkida arve number.


Tarneaeg ja transport

Transporditeenuse liik „Standardpakk“ - Paki saabumisest poskontorisse tuleb Sulle (tellimuses märgitud kättetoimetamise aadressile) teadeStandardpakk väljastatakse saajale tema lähimas postiasutuses allkirja vastu (kaasa võtta isikut tõendav dokument). Hind 3.50 EUR.
 

Transporditeenuse liik „SmartPost- Koostöös SmartPostiga pakume mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks Sinule lähimasse kauplusesse. Vali ostukorvis transpordi viisiks „SmartPost“ ning Sulle avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saad valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte. „SmartPost“ teenuse hind on 2.69 EUR.

Transporditeenuse liik "Post 24" - mugav postipakkide süsteem, kus saad valida meelepärase koha paki kättesaamiseks. Post24 automaadid asuvad õues, seega ei sõltu paki kättesaamine kaupluse lahtioleku ajast - saad seda teha varahommikul tööle sõites või hilisõhtul. "Post24" teenuse hind on 2.69 EUR

Keskmine tellimuse täitmise aeg on 3-5 päevaJuhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

SUKKPÜKSID
SUKAD
SPORT
SOKID
KINKEKAARDID